Apie-mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Juridicum” įsteigta 2006 metais. Visoje Lietuvoje organizuojame atviruosius kvalifikacijos kėlimo mokymus, seminarus, kursus, specializuotus vidinius mokymus įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms.

UAB “Juridicum” bendradarbiauja tik su aukštos kvalifikacijos specialistais – savo srities profesionalais, todėl kiekvienam klientui suteikiame aukščiausios kokybės kvalifikacijos kėlimo mokymus ir mokymų organizavimo paslaugas. UAB „Juridicum” įgyvendino daugiau nei 1000 renginių, kuriuose dalyvavo daugiau nei 11000 dalyvių, tarp kurių didžiausios Lietuvos viešojo ir privataus sektoriaus įmonės, įstaigos ir organizacijos. Įmonės darbuotojai taip pat sėkmingai konsultuoja įmones, įstaigas ir organizacijas kvalifikacijos tobulinimo klausimais

Misija

Kad kiekviena organizacija nepriekaištingai išmanytų teisės, ekonomikos, finansų valdymo ir vadybos procesus.

Vizija

Tapti patikimiausia ir profesionaliausia seminarų, mokymų, konferencijų organizavimo įmone Lietuvoje.

Tikslai

Organizuoti profesionalius edukacinius seminarus, mokymus, paskaitas visoje Lietuvoje rengti edukacinę, metodinę medžiagą, konsultuoti įmones, įstaigas ir organizacijas kvalifikacijos tobulinimo klausimais.

Veiklos principai

UAB “Juridicum” veikloje laikomės pagrindinio principo – profesionaliai ir laiku vykdyti klientų pavedimus, vadovaujantis aukščiausių profesinės veiklos etikos standartų. Tikime, kad tik tokiu būdu galime patenkinti klientų poreikius ir įgyti pasitikėjimą.

Mūsų vertybės

Profesionalumas ir atsakingumas

Profesionalumas ir atsakingumas. Teikdami mokymų, seminarų ir konferencijų organizavimo paslaugas, sutelkiame visą dėmesį į žinias ir patirtį, įsigiliname į kiekvieno kliento situaciją ir parengiame individualius ir sėkmingiausius jų sprendimo būdus.

Nuolatinis tobulėjimas

Vienas svarbiausių mūsų prioritetų – aukšta kvalifikacija. Vertiname savo ir kitų patirtį, nuolat ieškome naujų požiūrių ir sprendimų, plečiame profesinį ir asmeninį akiratį.

Klientų lūkesčių tenkinimas

Siekiame atsakingai ir profesionaliai patenkinti klientų poreikius, visada užtikriname klientų tapatybės ir jiems priklausančios informacijos konfidencialumą.

Inovatyvumas

Sekame naujoves ir pasaulines jų vystymosi tendencijas. Siekiame, kad naujausi technologiniai, rinkodaros ir vadybiniai atradimai taptų įprasta norma mūsų veikloje.