2

Lyderystė projektų valdyme: efektyvaus vadovavimo/santykių lygmuo

Mokymo metodai: teorinės žinios, grupinės diskusijos, atvejų analizė, situacijų modeliavimas ir jų sprendimas, dalykiniai žaidimai, psichologiniai testai.

Mokymo tikslas: Mokymų metu klausytojai bus  mokomi  įsisavinti lyderystę kaip vadovavimo kompetenciją ir kūrybiškai interpretuoti vadovavimo grįsto lyderyste taikymo galimybes, identifikuoti lyderio elgseną ir poziciją grupėje, vadovautis efektyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo principais.

Mokymų planas:

  • Vadovavimo grįsto lyderyste principai: Lyderystės samprata. Pagrindiniai lyderystės aspektai (koks, kaip, kokiomis priemonėmis). Sėkmingo projektų vadovo savybės. Vadovavimo grįsto lyderyste principai – vadovavimas, grįstas kompetencija, atsakomybės paskirstymu, tikslų formulavimu, kūrybiškumu ir netradiciniu mąstymu, bendravimu ir bendradarbiavimu.
  • Vadovo kompetencijos: Dalykinė, socialinė, metodinė kompetencijos. Emocinė vadovo kompetencija.
  • Atsakomybė ir pasitikėjimas: Gebėjimas būti patikimu ir gebėjimas pasitikėti – praktinis demonstravimas.
  • Tikslų formulavimas: Reikalavimai tikslų formulavimui. Asmeninė nuostata ir mentalinės jėgos siekiant tikslų.
  • Vadovo elgsena: Lyderystės stiliai. Veiksniai, formuojantys lyderystės stilių.
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas tarp vadovų ir darbuotojų: Bendravimo trikdžiai. Grįžtamasis ryšys. Bendravimo dalykinis ir santykių lygmenys.

Programą galime koreguoti atsižvelgdami į Jūsų įmonės/įstaigos poreikius ir pageidavimus.

Mokestis už mokymus derinamas individualiai ir priklauso nuo mokymų trukmės, dalyvių skaičiaus, mokymų vietos bei papildomų paslaugų pasirinkimo.

Į visus Jūsų iškilusius klausimus atsakys vadybininkė, tel. nr. 8 680 10445.

UAB „Juridicum“ įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą bei Viešųjų pirkimų tarnybos skelbiamą oficialiai patvirtintų tiekėjų sąrašą.

Pasiteirauti apie mokymus

2 + 4 = ?