VP dokumentai

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO GEROJI PRAKTIKA: pirkimų vykdymo efektyvumo strategija – 2019 m.


Vidiniai mokymai 2019


Efektyvus pirkimų organizavimas tausoja išteklius bei užtikrina racionalų lėšų panaudojimą. Organizacijos turi atsisakyti perteklinio, imitacinio ir neproduktyvaus darbo organizavimo proceso ir jį pakeisti.
Mokymų tikslas – supažindinti dalyvius su gerąja praktika, kaip sumažinti viešųjų pirkimų naštą ir efektyviau vykdyti pirkimus.
Mokymai skirti – darbuotojams atsakingiems už viešųjų pirkimų organizavimą, vykdymą, jų kontrolę ir šių darbuotojų vadovams. Taip pat tiekėjų atstovams, siekiant geriau suvokti viešųjų pirkimų organizavimą.

Mokymų lektorius:

Tomas Seikalis – teisininkas, viešųjų pirkimų ekspertas. Lektorius veda seminarus ir mokymus nuo 2009 m., skaito pranešimus konferencijose, turi daugiau nei tūkstantį akademinių valandų mokymų patirties. T. Seikalis konsultuoja viešųjų pirkimų, administracinės naštos mažinimo, pirkimų planavimo, organizavimo ir vykdymo procesų optimizavimo klausimais.

Mokymų programa:

  • Viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų taikymo naujovės ir problematika.
  • Efektyvumo didinimo priemonės planuojant ir organizuojant pirkimus.
  • Parodomasis skaidrumas ir „popierizmas“.
  • Žalinga mažos vertės pirkimų vykdymo praktika.
  • Geroji pirkimų vykdymo praktika.
  • Tinkama pirkimo sutarčių vykdymo priežiūra.
  • Esminiai LEAN sistemos principai.
  • Diskusijos, konsultacijos, klausimai, atsakymai.

Mokymų dienotvarkė:

Mokymų pradžia – 10:00 val., Kavos pertraukėlė – 12 val. (30 min.), Mokymų pabaiga – 14:15 val.;

Mokymų trukmė – 5 akademinės valandos;

 

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna išsamią seminaro mokomąją medžiagą (PDF formatu, el. paštu), rašymo priemones, dalyvio pažymėjimą, kavą/arbatą užkandžius.

Visiems mokymų dalyviams taikoma 50 % lektoriaus nuolaida viešųjų pirkimų auditavimo ir veiklos efektyvumo didinimo paslaugoms.


VIDINIAI MOKYMAI. Ypatingai rekomenduojame šią temą Jūsų įstaigos, įmonės ar organizacijos darbuotojams. Programą galime koreguoti atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Mokestis už mokymus derinamas individualiai ir priklauso nuo mokymų trukmės, dalyvių skaičiaus, mokymų vietos bei papildomų paslaugų pasirinkimo. Susisiekite su mokymų projektų vadove, tel. nr. +370 5 2032952 arba el. paštu: registracija@juridicum.lt .


UAB „Juridicum“ įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

Registracija

0 + 8 = ?